Nieuws

29 november 2016

55 Aanmoedigingsprijzen, 16 Afstudeerprijzen en een Docentenprijs!

Op 28 november werden in het Hodshon Huis 55 Jong Talent Aanmoedigingsprijzen en 15 Jong Talent Afstudeerprijzen, de Dr. Saal van Zwanenberg Scriptieprijs en de Enza Zaden Award uitgereikt, gesponsord door 21 bedrijven, instellingen en fondsen! 

voorpagina-website-jpg

De prijsuitreikingen werden voorgezeten door Louise Gunning-Schepers, voorzitter van de Koninklijke Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen.

 

JONG TALENT AANMOEDIGINGSPRIJZEN 2016

Inleiding “Jong Talent, eigen keuzes en de waarde van wetenschap” door Frank Westhoek, student sustainable energy aan de Technische Universiteit Eindhoven en alumnus van de NDT 2015.

Sicco Brakema, Marketing Director ORTEC Consulting Group, reikte de Aanmoedigingsprijzen Wiskunde en Technische Wiskunde uit aan:

Rutger Biezemans, Technische Universiteit Eindhoven

Mike Daas, Universiteit van Amsterdam

Willem Gispen, Radboud Universiteit Nijmegen

Maike de Jongh, Universiteit Twente

Pepijn de Maat, Universiteit Utrecht

Maike Meier, Rijksuniversiteit Groningen

Guillermo Wildschut, Technische Universiteit Delft

Bob Zwetsloot, Universiteit Leiden

Jasper Knoester, voorzitter Stichting Physica, reikte de Aanmoedigingsprijzen Natuurkunde en Technische Natuurkunde uit aan:

Remi Claessen, Universiteit Leiden

Rik van Heerden, Technische Universiteit Delft

Fenna van der Ploeg, Universiteit van Amsterdam/Vrije Universiteit

Daan Rutten, Technische Universiteit Eindhoven

Frank Somhorst, Universiteit Twente

Jelle Soons, Universiteit Utrecht

Ewoud Wempe, Rijksuniversiteit Groningen

Paul Mak, Shell Projects & Technology, reikte de Aanmoedigingsprijzen Scheikunde uit aan:

Nol Duindam, Rijksuniversiteit Groningen

Tim de Jong, Technische Universiteit Delft

Diaz Knöbel, Universiteit Leiden

Lisanne Sellies, Radboud Universiteit Nijmegen

Hannah Weijgertze, Universiteit Utrecht

Boudewijn Zwanenburg, Universiteit van Amsterdam/Vrije Universiteit

Maarten Emons, bestuurslid marketing en communicatie Ngi-NGN, reikte de

Aanmoedigingsprijzen Informatica en Technische Informatica uit aan:.

Georgios Andreadis, Technische Universiteit Delft

Max Blans, Universiteit van Amsterdam

Marco Hernandez Roosken, Radboud Universiteit Nijmegen

Josh Kamps, Vrije Universiteit

Jan-Jaap Korpershoek, Universiteit Twente

Thijs Meeuwisse, Technische Universiteit Eindhoven

Tom Smeding, Universiteit Leiden

Dennis Sprokholt, Rijksuniversiteit Groningen

Wink van Zon, Universiteit Utrecht

Mark Schmets, manager chemie NWO, reikte de Aanmoedigingsprijzen Life Science and Technology uit aan:

Jitske van Ede, Technische Universiteit Delft

Suzanne Jansen, Rijksuniversiteit Groningen

Marieke Warmerdam, Universiteit Leiden

Michel van Bruggen, Department Head In-Body Systems Philips Research, reikte de Aanmoedigingsprijzen Biomedische Technologie uit aan:

Naomi Hulst, Universiteit Twente

Max van Riel, Technische Universiteit Eindhoven

Hans Brouwers, managing director a.i. Kennispark Twente, reikte de

Aanmoedigingsprijs Advanced Technology uit aan:

Sangitha Harmsen, Universiteit Twente

Wim Klock, manager business development Koninklijke Van Wijhe Verf, reikte de

Aanmoedigingsprijzen Chemische Technologie uit aan:

Nadia Boulif, Rijksuniversiteit Groningen

Max Schelling,Technische Universiteit Eindhoven

Leon Smook, Universiteit Twente

Ad IJzerman, secretaris natuurwetenschappen KHMW, reikte namens het Havenbedrijf Amsterdam de Aanmoedigingsprijzen Maritieme en Civiele Techniek uit aan:

Thomas Bakker, Technische Universiteit Delft

Thijs Lieverse, Universiteit Twente

Hidde Vader, Technische Universiteit Delft

Ad IJzerman, secretaris natuurwetenschappen KHMW, reikte namens Océ de Aanmoedigingsprijzen Werktuigbouwkunde en Materiaalkunde uit aan:

Tim van der Horst, Technische Universiteit Delft

Jan Siemen Smink, Universiteit Twente

Thomas van de Wiel, Technische Universiteit Eindhoven

Peter Somers, President Fokker Services, reikte de Aanmoedigingsprijzen Lucht- en Ruimtevaarttechniek uit aan:

Sam van Elsloo, Technische Universiteit Delft

Vincent Meijer, Technische Universiteit Delft

Gerben Klein Nulent, voorzitter KNMP, reikte de Aanmoedigingsprijzen Farmacie of (Bio)Farmaceutische wetenschappen uit aan:

Tambinh Bui, Universiteit Utrecht

Mirjam Koster, Universiteit Leiden

Rianne Vriend, Rijksuniversiteit Groningen

Mayra van Wakeren, Vrije Universiteit

René Héman, voorzitter KNMG, reikte de Aanmoedigingsprijzen Geneeskunde uit aan:

Matthijs Bosveld, Universiteit Maastricht

Jason Biemond, Universiteit van Amsterdam

Daniël van der Does, Erasmus Universiteit Rotterdam

JONG TALENT AFSTUDEERPRIJZEN 2016

Maarten Emons, bestuurslid marketing en communicatie Ngi-NGN, reikte de Ngi-NGN Informatie Scriptieprijs voor Informatica en Informatiekunde uit aan:

Yfke Dulek, Universiteit van Amsterdam

Roel Jacobs, Technische Universiteit Eindhoven (2e prijs)

Thomas Neele, Universiteit Twente & Technische Universiteit Eindhoven (2e prijs).

Arjan van den Hoogen, Director R&D Business Excellence Tata Steel, reikte de Tata Steel Afstudeerprijs voor Werktuigbouwkunde en Materiaalkunde uit aan:

Yuri Steinbuch, Technische Universiteit Eindhoven.

Marc Kaptein, medisch directeur Pfizer, reikte de Pfizer Prijs voor Life Sciences uit aan:

Eduardo Pavinato Olimpio, Technische Universiteit Delft & Universiteit Leiden.

André van Linden, Director Global R&D Trim, Woodcare, Pre-Deco, Metalcare & Concrete Expertise, AkzoNobel Decorative Coatings B.V., reikte de AkzoNobel Afstudeerprijs voor Chemie en Procestechnologie uit aan:

Thomas Hansen, Technische Universiteit Delft.

Michel van Bruggen, Department Head In-Body Systems Philips Research, reikte de Philips Afstudeerprijs voor Biomedische Technologie uit aan:

Rogier Wildeboer, Universiteit Twente.

Milan Petkovic, Department Head Data Science Philips Research, reikte de Philips Afstudeerprijs Data Science in Health Care uit aan:

Ivo Kuiper, Technische Universiteit Eindhoven.

Paul Mak, Shell Projects & Technology, reikte de Shell Afstudeerprijzen voor Natuurkunde uit aan:

Melissa van Beekveld, Radboud Universiteit Nijmegen

Jeroen Bosch, Universiteit Twente

Anne Meeussen, Universiteit Leiden.

Carlo Beenakker, voorzitter commissie wetenschappelijke bestedingen Lorentzfonds, reikte de Lorentz Afstudeerprijs voor Theoretische Natuurkunde uit aan:

Femke Oosterhof, Rijksuniversiteit Groningen.

Tim de Zeeuw, directeur-generaal ESO, hoogleraar theoretische sterrenkunde Universiteit Leiden, reikt de De Zeeuw-Van Dishoeck Afstudeerprijs voor Sterrenkunde uit aan:

Jakob van den Eijnden, Universiteit van Amsterdam.

John Koster, Sr. Director ASML Software Development, reikte de ASML Afstudeerprijs voor Wiskunde uit aan:

Madelon de Kemp, Vrije Universiteit.

ENZA ZADEN AWARD 2016

Jeroen Rouppe van der Voort, Manager Research External Projects Enza Zaden, reikte de Enza Zaden Award uit aan:

Reintsje van der Schaaf, Celeste Kos en Renate Otter, OSG Singelland Het Drachtster Lyceum.

DR. SAAL VAN ZWANENBERG PRIJS 2016

Marlies Veldhuijzen van Zanten, voorzitter Dr. Saal van Zwanenberg Stichting, en Douwe Breimer, jurylid, reikten de Dr. Saal van Zwanenberg Scriptieprijs uit aan:

Gaby Eliesen, Radboud Universiteit Nijmegen 

en vijf eervolle vermeldingen aan:

Alexandra van Dissel, Universiteit van Amsterdam

Btissame El Hassouni, Vrije Universiteit

Lisa Koorneef, Universiteit Leiden

Thijs Rooimans, Universteit Utrecht

Philippe Vangrieken, Universiteit Maastricht.

Juryverslag Jong Talent Aanmoedigingsprijzen 2016

Download

Juryrapport Ngi-NGN Informatie Scriptieprijs voor Informatica en Informatiekunde

Download

Juryrapport Tata Steel Afstudeerprijs voor Werktuigbouwkunde en Materiaalkunde

Download

Juryrapport Pfizer Prijs voor Life Sciences

Download

Juryrapport AkzoNobel Afstudeerprijs voor Chemie en Procestechnologie

Download

Juryrapport Philips Afstudeerprijs voor Biomedische Technologie

Download

Juryrapport Philips Afstudeerprijs Data Science in Health Care

Download

Juryrapport Shell Afstudeerprijzen voor Natuurkunde

Download

Juryrapport Lorentz Afstudeerprijs voor Theoretische Natuurkunde

Download

Juryrapport De Zeeuw-Van Dishoeck Afstudeerprijs voor Sterrenkunde

Download

Juryrapport ASML Afstudeerprijs voor Wiskunde

Download

Juryrapport Enza Zaden Award

Download

Juryrapport Dr. Saal van Zwanenberg Scriptieprijs

Download

Fotogalerij